Üdvözöljük oldalunkon

Oldalunkon jelenleg 254 hirdetés található, ebből ma 11 hirdetést, tegnap 2 hirdetést adtak fel.

<< Vissza   FŐOLDAL

Ossza meg, lájkolja és keressen vele

Feladatok és tevékenységek

Állás leírása:

- Ebike akkumulátorokat gyártó gépeken való típusváltás támogatása
- Ebike akkumulátorokat gyártó gépeken termelés zavar elhárítás, támogatás
- TPM rendszer üzemeltetése (karbantartások) fejlesztése
- Megoldások, ötletek a termelés kiesés csökkentésére
- Segítség nyújtás új dolgozók karbantartási feladatainak betanulásában
- Minden egyéb feladat, amellyel a felettese megbízza
- Munkahely rendben és tisztán tartása
- Akkumulátor gyártás karbantartással kapcsolatos feladatok támogatása, problémák megoldása
- Rendszeresített dokumentáció naprakész vezetése
- A veszélyes anyagok előírásnak megfelelő kezelése
- Standardok betartása, fejlesztése
- Munkavédelmi előírások betartása, eltérések jelzése a felettesnek
- Hatékony együttműködés a társosztályokkal

Követelmények

Angol | Középszint | Szükséges

További követelmények

Képzettség:

- Befejezett műszaki diploma
- Folyékony angol nyelvtudás
- Min 1 év releváns tapasztalat

Képzettség
BA/BSc diploma
Tapasztalat ebben a szakmában
1-3 év
Részletes információ/jelentkezés alábbi linken :

Kategória:Állás - munka

Város: Miskolc

Megye: Borsod-Abaúj-Zemplén

 Üzenet küldése a hirdetőnek >>

Honlap: https://talentuno.com/jobs/szervizpont-m ernok#KMU9783

 Szervízpont mérnök | Miskolc

Hirdetés azonosító: 8621714

Feladva: 2022.07.27- 20:38

Lejár: 2022-10-21

Előre sorolás

Beküldés moderálásra, szabálysértő hirdetés bejelentése

Kiemelt hirdetések